envelop
loading
phone

+420 730 897 041

locale

Pod Brentovou 555/6, Praha 5

Centrum terapeutické péče o děti s autismem a poruchami chování

noimage
Facebook archiv novinek

Vstupní konzultace

vstupní konzultace

Zavoláte nebo napíšete a domluvíte si termín vstupní konzultace v našem centru.

Při vstupní konzultaci se navzájem poznáme. My Vám přiblížíme, jakým způsobem u nás pracujeme a co Vám můžeme nabídnout. Vy nám sdělíte Vaše oblasti problému a co od nás očekáváte. Ukážeme Vám, jak navazujeme vztah s Vaším dítětem, a jak pobíhá samotná interakce. Předvedeme Vám, jak děláme to, co říkáme. Na konci 2 hodinového setkání se domluvíme na možné spolupráci, kdo bude Váš terapeut, na co se zaměříme a jak často budete chodit. 

Terapie obvykle probíhají 1x - 2x týdně na 1-2 hodiny, nebo jednou za 14 dní. Po společné domluvě může probíhat podpora doma, ve školce, škole nebo při nějaké venkovní aktivitě. Četnost terapeutických setkání závisí na potřebách dítěte, časových, kapacitních a finančních možnostech rodičů. Terapii provádí vyškolený terapeut, což může být i samotný rodič. Terapeut pracuje s dítětem samostatně, s rodiči samostatně nebo se všemi společně.

Návrhy z terapií mohou být trénovány klientem, rodiči klienta, učiteli nebo dalšími lidmi z domácího a školního prostředí. Blízká spolupráce a otevřená komunikace umožňují, jak samotná terapie probíhá.

Spojit se s námi lze přes kontaktní formulář, e-mail nebo telefon.

Tento web používá ke správné činnosti cookies. Rozumím

Napište nám

zavřít
E-mail: