envelop
loading
phone

+420 730 897 041

locale

Pod Brentovou 555/6, Praha 5

Centrum terapeutické péče o děti s autismem a poruchami chování

noimage
Facebook archiv novinek

Školička Sovička

Co školička nabízí?

Herní výukový program pro předškolní děti( přibližně od 2 až 3 let do 6 až 7 let), zaměřený na rozvoj předpokladů školních dovedností (předpoklady pro úspěšné čtení, psaní, počítání). A to herním způsobem rozvíjející a harmonizující schopnosti dítěte přiměřeně věku. Základem je, že se dítě musí cítit milované a přijímané, v atmosféře lásky a důvěry. Školička výukovým obsahem nejenže naplňuje rámcový vzdělávací plán pro mateřské školy, ale co do šíře a hloubky probíraných témat, ho přesahuje. Samozřejmostí je otevřená komunikace a spolupráce s rodiči.

Pro koho školička je?

Herní výukový program je připraven pro všechny děti, pomáhá jim rozvinout jejich schopnosti a dosáhnout v nich maxima.Podporuje mnoho oblastí vývoje, ve kterých mohou mít děti problémy a potřebují je intenzivněji rozvíjet( např.řeč, kresbu, hrubou a jemnou motoriku, sluchové a zrakové rozlišování).

Kdo ve školičce učí?

Teta Babeta, Babeta Rašovská, a plyšová sovička BUBU, protože vzdělávání se není žádný strašák bu- bu-bu, ale přirozená součást života dětí a také zábava.

Babeta je maminka tří dětí, nejmladšího syna s dysfázií a dyspraxií, díky kterému školička vznikla. Profesně je dětská sestra s pedagogicko-psychologickou způsobilostí a certifikovaný terapeut v neuro-vývojové stimulaci a stimulačním programu MAXÍK, více informací o Babetě naleznete zde Náš tým. Školičku Sovičku vede od roku 2011.

Kdy?

Zpravidla bývá školička každou středu a čtvrtek dopoledne, mimo státní svátky a školní prázdniny. V případě, že tyto dny rodičům nevyhovují, jsme otevřeni vyzkoušet najít možné řešení. 

Rozvrh programu

Co s sebou do školičky?

Podmínky přihlašování a plateb

Informace o ceně naleznete v ceníku

Tento web používá ke správné činnosti cookies. Rozumím

Napište nám

zavřít
E-mail: