envelop
loading
locale

Pod Brentovou 555/6, Praha 5

Místo pro všechny

noimage
Facebook archiv novinek

Školička Sovička

Co Sovička nabízí?

Herní výukový program pro předškolní děti( přibližně od 2 až 3 let do 6 až 7 let), zaměřený na rozvoj předpokladů školních dovedností (předpoklady pro úspěšné čtení, psaní, počítání). A to herním způsobem rozvíjející a harmonizující schopnosti dítěte přiměřeně věku. Základem je, že se dítě musí cítit milované a přijímané, v atmosféře lásky a důvěry. Školička výukovým obsahem nejenže naplňuje rámcový vzdělávací plán pro mateřské školy, ale co do šíře a hloubky probíraných témat, ho přesahuje. Samozřejmostí je otevřená komunikace a spolupráce s rodiči.

Pro koho Sovička je?

Herní výukový program je připraven pro všechny děti, pomáhá jim rozvinout jejich schopnosti a dosáhnout v nich maxima.Podporuje mnoho oblastí vývoje, ve kterých mohou mít děti problémy a potřebují je intenzivněji rozvíjet( např.řeč, kresbu, hrubou a jemnou motoriku, sluchové a zrakové rozlišování).

Kdo Sovičku vede?

Teta Babeta, Babeta Rašovská, a plyšová sovička BUBU, protože vzdělávání se není žádný strašák bu- bu-bu, ale přirozená součást života dětí a také zábava.

Babeta je maminka tří dětí, nejmladšího syna s dysfázií a dyspraxií, díky kterému školička vznikla. Profesně je dětská sestra s pedagogicko-psychologickou způsobilostí a certifikovaný terapeut v neuro-vývojové stimulaci a stimulačním programu MAXÍK, více informací o Babetě naleznete zde Náš tým. Školičku Sovičku vede od roku 2011. 

Rozvrh programu

 

Cena jednoho dopoledního bloku 1 800,-Kč.

Napište nám

zavřít
E-mail: