envelop
loading
locale

Pod Brentovou 555/6, Praha 5

Místo pro všechny

noimage
Facebook archiv novinek

Vstupní setkání pro páry

Zavolejte, napište a domluvíme setkání, ve kterém se ukáže, co pro sebe můžeme udělat. Objevíme spolu, jak Vás můžeme podpořit, provést, ukázat cestu radosti, zdraví, lásky a harmonie ve Vašem vztahu.

V přítomnosti je vše možné. Pojďte být s námi přítomní, pojďte objevit sílu vědomí, která ve Vás je, ať se děje, co se děje. Pojďte se stát většími než jakákoli emoce, myšlenka, fyzický vjem, situace, vztah, minulost, budoucnost. Pojďte objevit, kdo jste. Z této pozice přichází možnost uvidět sebe a svého partnera novýma očima. Z našeho středu sálá bezpodmínečné přijetí, které umožňuje proměňovat vztahovou dynamiku skrze vhled, humor, inspiraci, moudrost, laskavost, úctu, vznešenost. Pojďme se spolu ponořit do našich nejhlubších vztahů a objevit, co nám opravdu náš partnerský vztah přichází ukázat.

Rádi Vás podpoříme na Vaší cestě poznání. Podpůrné nástroje a metody jsou bonusem k Vaší vibraci přítomnosti. U nás se učíte obojí. Být přítomní, osvojovat si nástroje pro trénink přítomnosti a pozornosti. Sdílíme s Vámi celou řadu podpůrných technik, přístupů a metod. 

Nástroje, které používáme jsou například:

Konkrétní praxe, techniky a metody:

Cena setkání je 1 200,-Kč/ 60 minut.

Napište nám

zavřít
E-mail: