envelop
loading
phone

+420 730 897 041

locale

Pod Brentovou 555/6, Praha 5

Centrum terapeutické péče o děti s autismem a poruchami chování

noimage
Facebook archiv novinek

Novinky

Školička Sovička - volná místa

14. 9. 2020
Poslední tři volná místa ve středeční skupince! :)

Milí rodiče, drazí klienti,

od začátků září opět probíhá naše školička Sovička pod vedením Babety Rašovské, a máme poslední tři volná místa ve středeční skupince! 

Více se o Školičce můžete dočíst zde :) 

V případě dotazů či zájmu se neváhejte obrátit na kontakt@aut-centrum.cz 

Hlídání dětí přímo u vás doma :)

5. 7. 2020

Milí rodiče, drazí klienti,

nabízíme možnost hlídání dětí přímo u vás doma! :) 

Je možné si domluvit termín hlídání vašeho dítěte přímo u vás doma, které zajišťuje vždy někdo z nás terapeutů a to za cenu 300 Kč/60 minut. Hlídání lze pojmout jako jednorázovou akci, případně je možné domluvit si i pravidelný termín. 

Pro více informací se na nás neváhejte obrátit. Těšíme se na společné chvíle :) 

Kraniosakrální terapie

5. 7. 2020
Protože „kranio“ ošetření je vhodné nejen pro dospělé, ale prospívá především dětem, rozšiřujeme možnosti právě pro ně! :)

Nově nabízíme také společné kranio ošetření dítěte a rodiče, které využívá přirozeného hlubokého napojení malých dětí na rodiče. Dospělý je ošetřován za přítomnosti dítěte, které se díky tomu zklidní, uzemní a těží z ošetření. Využívá se především u malých dětí zhruba do školního věku.

Můžete terapie vyzkoušet jako jednotlivá sezení , avšak účinky jsou znatelnější, a především trvalejší při opakovaných ošetřeních. Nově proto nabízíme „balíček“, kdy při desíti pravidelných sezeních v intervalu 1 - 2 týdny vychází poslední sezení zdarma. Balíček má platnost šesti měsíců od prvního objednání.

A s čím kraniosakrální ošetření pomáhá především?

  • s uzemněním a relaxací
  • se zlepšením vnímání těla
  • pro zklidnění nervového systému
  • zmírňuje hyperaktivitu
  • má pozitivní vliv na trávení
  • pomáhá při odvod toxinů a kovů z organismu

Ceny ošetření pro děti, dospělé, děti a rodiče + na balíček lze najít v ceníku na webu nebo kliknutím zde :)

Podrobnější informace o službě najdete zde

Je možné se případně obrátit přímo na Zuzanu Bestovou (e-mail zuzanabestova@seznam.cz, telefon 733 371 336), u které se lze také objednat :)

PF 2020 :)

20. 12. 2019

Při psaní těchto řádků se usmíváme a cítíme vděčnost za uplynulý rok a společné chvíle s vámi i vašimi dětmi. To co společně tvoříme, objevujeme a poznáváme, je pro nás mimořádné. Jste nám inspirací! :)

Budeme se na vás všechny těšit opět v novém roce od pondělí 6.1.2020... pokud se svým terapeutem nejste domluveni jinak :) 

Podpořte nás, když nakupujete!

1. 4. 2019
Přátelé, kamarádi, pokud alespoň občas nakupujete na internetu, zkuste to přes portál www.givt.cz! Najdete na něm přes 1 200 nejznámějších e-shopů – a ať už budete nakupovat věci do domácnosti, obnovovat šatník nebo objednávat dovolenou - naše organizace vždy dostane příspěvek.

Jak na to:

  1. Přidejte si do prohlížeče jednoduché rozšíření od GIVTu - Pomocníka. Získáte ho zde: https://givt.cz/aplikace 
  2. Až budete nakupovat, Pomocník se objeví na e-shopech, které s GIVT.cz spolupracují. Vy si v něm jen zvolte, koho chcete podpořit.
  3. Nakupte si, jak jste zvyklí.

​​
To je celé. ​​​​​​​Nestojí vás to nic navíc a my dostaneme část peněz z hodnoty nákupu.

Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam registrovat. A můžete o této možnosti říci i svým přátelům :)
Díky, že na nás myslíte a pomáháte nám!

Připoj se k nám!

29. 3. 2019
Hledáme posilu do našeho týmu! :)

AUT – Centrum o.p.s., centrum terapeutické péče o děti s autismem a poruchami chování. AUT sídlí na Smíchově a podporuje posledních 6 let rodiny s dětmi s nějakým limitem ve vývoji. V současnosti prošlo transformací v místo radosti, bytí a spontánní kreativity. Otevírá dveře komukoli, kdo chce objevit skrze přítomný okamžik, kdo opravdu je. Kdo má odvahu odhazovat naučené vzorce chování, myšlení a převzaté interpretace sebe, druhých a světa. AUT vítá nové spolupracovníky, kteří tančí vědomě životem v jeho dokonalé podobě daného momentu. Hledá člověka, který se opírá o svoji autentickou zkušenost, dává sobě a druhému prostor a svobodu být takový jaký je a zároveň učí vlastním příkladem zdravému a spokojenému fungování v těle.

Můžeš mít vystudovanou školu, ale také nemusíš, můžeš se něčemu věnovat, co bys rád sdílel s ostatními, můžeš rád učit to, co umíš, nebo tě po přečtení těchto řádek naše místo oslovuje. Pokud ano, ozvi se nám na email bohuslav.jakubec@aut-centrum.cz. Přijď se za námi podívat a dozvědět se víc. To, jak u nás pracujeme, ti rádi ukážeme. Ideální je pro nás někdo, kdo se chce uplatnit na 1 až 3 dny v týdnu, popřípadě nějaká dopoledne nebo odpoledne. Práce u nás je na dohodu nebo na živnostenský list a flexibilita ohledně možné spolupráce je vysoká. Těšíme se na setkání. :)

Novinky

14. 9. 2020

Školička Sovička - volná místa

Poslední tři volná místa ve středeční skupince! :)
5. 7. 2020

Hlídání dětí přímo u vás doma :)

5. 7. 2020

Kraniosakrální terapie

Protože „kranio“ ošetření je vhodné nejen pro dospělé, ale prospívá především dětem, rozšiřujeme…
20. 12. 2019

PF 2020 :)

Tento web používá ke správné činnosti cookies. Rozumím

Napište nám

zavřít
E-mail: