envelop
loading
phone

+420 730 897 041

locale

Pod Brentovou 555/6, Praha 5

Místo pro všechny

noimage
Facebook archiv novinek

Kineziologie

V našem podvědomí je uloženo množství informací. Když najdeme důvody, příčiny potíží, pochopíme souvislosti, odemykáme bránu k pozitivní změně a dál pak žijeme lépe, v souladu s vyšším řádem. Jde o více účinných, uvolňujících technik, propojených do jednoho funkčního celku, takže velmi efektivně vyhledáme a bezpečně zpracujeme blokády bránící volnému toku energie a dosáhneme rovnováhy a harmonie.

Při práci se dopomáhá přinášet úlevu v psychické i fyzické rovině a nastolit rovnováhu těla, mysli i ducha. Mozek ukládá vzpomínky všeho, co se stalo během celého života. Tedy fakta a emoce. Pokud je informace stresující, vytvoří emociální blok. Jednoduchým odblokováním emociálního stresu dojde k energetickému uvolnění a v těle začne proudit více životní energie.

Pomocí svalového testu vyhledáme a odstraníme blokády bránící volnému toku energie. Pracovat je možné s jakýmkoli stresujícím tématem, a ať je situace jakkoli nepříznivá, zdánlivě neřešitelná, vždy je cesta ven, vždy je možné něco udělat, aby bylo lépe, a tak postupně naplnit touhy duše a žít spokojený život. Klienti přinášejí rozmanitá osobní témata z oblasti zdraví, vztahů, práce, peněz, psychosomatiky, psychiky – např. strachy, úzkosti, potíže s učením, stres, fobie, alergie, soustředění, napětí a mnoho jiného.

Každé odblokování je zcela individuální a jedinečné. Délka setkání bývá v rozmezí 60 – 90 minut.

 

Pokud Vás to k nám volá ozvěte se Bobovi na číslo 730 897 041 nebo na e-mail bohuslav.jakubec@aut-centrum.cz

Cena 2 400,-Kč/ jedno odblokování.

Napište nám

zavřít
E-mail: