envelop
loading
phone

+420 730 897 041

locale

Pod Brentovou 555/6, Praha 5

Místo pro všechny

noimage
Facebook archiv novinek

Individuální vzdělávání

Koncept individuálního vzdělávání je určen pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami od odkladového roku školní docházky až do konce prvního stupně základní školy nebo školy speciální.Realizuje se buď zcela individuálně (jedno dítě s jedním průvodcem) nebo ve velmi malé skupince dětí, a to maximálně tři.

Obsahem vzdělávání je rámcový vzdělávací plán příslušné školy a ročníku, tedy školy základní či speciální a dané třídy. Individuální vzdělávání je uskutečňováno jedno až dvě dopoledne v týdnu vždy od 8:30  do 12:30.

Individuální vzdělávání využívá strategie Zkušenosti zprostředkovaného učení (MLE- Mediated Learning Experience), které pomáhá ustanovit, obnovit nebo napravit kognitivní funkce. MLE je hlavním mechanismem pro úspěšné dosažení Strukturální kognitivní modifikovatelnosti a je procesem, jímž se úspěšně ovlivňuje učení a rozvoj člověka (Reuven Feuerstein, Vytváření a zvyšování kognitivní modifikovatelnosti). Průvodce = zprostředkovatel, se staví mezi podněty a žáka, záměrným způsobem tyto podněty pro žáka upravuje za dodržení parametrů MLE – interakce tedy musí především obsahovat záměrnost, vzájemnost, přesah a zprostředkování významu. 

Koncept individuálního vzdělávání počítá se spoluprácí rodiny dítěte na vzdělávání, případně kmenové školy a dalších odborníků, podílejících se na rozvoji dítěte.

 

Pokud Vás vzdělávání oslovilo a máte zájem o více informací, ozvěte se Bobovi na číslo 730 897 041 nebo na e-mail bohuslav.jakubec@aut-centrum.cz

Cena jednoho dopoledního bloku ve skupině 1 600,-Kč.  

Cena jednoho dopoledního bloku jeden na jednoho 2 100,-Kč.

Napište nám

zavřít
E-mail: